Home / SPORT / S’ka kush që e ndal Salah’n

S’ka kush që e ndal Salah’n

S’ka kush që e ndal Salah’n

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Liverpooli po e zhvillon sot xhiron e 16 në Premiere League ku po ballafaqohet me skuadrën e Bournemouth, skuadër kjo e cila gjendet në mesin e tabelës.

Liverpooli ka arritur që të ngritë epërsinë kundër Bournemouth në 2-0 përcjell ORAinfo.

Golin e dytë për ekipin e Reds dhe të dytin personal në këtë takim ka shënuar Salah në minutën e 48”. Për më shumë shikoni goli./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381569
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . S’ka kush që e ndal Salah’n S’ka kush që e ndal Salah’nRating: 4.8