Home / Tag Archives: adelinen

Tag Archives: adelinen

Nuk kanë të ndalur dhuratat për Adelinën, mori një dhuratë shumë të shtrenjtë sot

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë. Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Adelina krahas muzikes e familjës është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj. Siç duket Adelinës nuk i ka përfunduar Shën Valentini ajo po vazhdon edhe sot me dhurata këtë e dëshmon përmes një postimi në instastory./ORAinfo/

Read More »

Burri milioner shikoni në çfarë vendi e ka derguar Adelinën

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun. Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, mirëpo vendosi t’i injorojë dhe ta vazhdojë jetën me burrin dhe djalin, shkruan ORAinfo. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale. Sot ka postuar një foto ku shihet që ështe duke e shijuar një udhetim me teliferik./ORAinfo/

Read More »

Kamerat e kapin Adelinën në momente intime me burrin, shikoni reagimin e saj

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj. Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo është parë në një ambient publikun e përqafuar me burrin e saj. E kjo gjë i ka pëlqyer Adelinës, pasi këtë gjë e ka publikuar në InstaStory./ORAinfo/

Read More »

Çfarë po ndodh me Adelinën, publikon foto gjendje aspak të mirë

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e saj të parë në skenë. Ajo që nga fillimiet e para ka qenë shumë e përfolur në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Në këto vitet e fundit ajo është komentuar shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin tani ka edhe një djalë. Adelina është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet në një gjendje jo shumë të mirë dhe të pa parë më herët./ORAinfo/

Read More »

Burri e gëzon Adelinën me një dhuratë luksoze, ky është reagimi i saj

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj. Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën na prezanton me ҫantën e saj të shtrenjtë./ORAinfo/

Read More »

Nga dashuria e madhe, ja ku e mban Adelinën burri i saj

Adelina Ismaili, është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare. Me epitetin ‘diva’ e estradës, ajo për shumë vite këndoi këngë që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo. Ajo është larguar disa herë nga skena, e këto vitet e fundit ajo ka jetuar në Zvicërr ku është e martuar dhe ka një djalë. Adelina sot me rastin e ditëlindjes së burrit të saj ka postuar një fotografi shumë të bukur me të. Me këtë fotografi ajo ka shkruar edhe një urim shumë veçantë për burrin. Por ai nga dashuria e madhe për Adelinën e mban atë edhe në profilin e tij të rrjeteve sociale./ORAinfo/

Read More »

Adelinën e rrethojnë pllumbat në tërë trupin, ajo befason me reagimin

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare që së fundmi ka qenë e përfolur shumë, sidomos pas shtatëzanisë së saj. Ajo pak muaj pas lindjes shfaqet me një veshje interesante,ku duket mjaft në formë, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rrethuar e tëra me pllumba. Duket se ajo i do shumë./ORAinfo/

Read More »

Zanfina sapo doli nga frizerja, e lë nën hije Adelinën me frizurën që ka bërë

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë. Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo. Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur, sidomos me stilin e flokëve./ORAinfo/

Read More »

Harroni Adelinën, nëna e saj Teuta do t iu “çmend” me bukurin e saj

Adelina Tahiri edhe pse nuk është aktive në skenë, ajo më shumë se gjithë të tjerat po mediatizohet. Këngëtarja nga Maqedonia duket se provokimin e ka në gjene, përcjell ORAinfo. Teuta është nëna e saj që e sfidon Adelinën më shumë se koleget këngëtare të saj. Në disa fotografi që ka publikuar vetë Adelina shihet nëna e saj që merr gjithë vëmendjen e dy bijave, me pamjen dhe moshën e re. /ORAinfo/

Read More »

Milioneri 50 vjeçar e befason me dhuratë Adelinen në tre vjetorin e lidhjes së tyre

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve. Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo. Ajo u martua me një burrë pak më të moshuar se ajo dhe me kombësi maqedonase që u komentua shumë nga publiku, e jo rrallë herë edhe në aspektin negativ. Por, komentet nuk e ndalën Adelinën që të vazhdonte jetën e saj si mos më mirë. Së fundmi Adelina ka publikuar një foto ku ka treguar se sot feston tre vjetorin e lidhejs me burrin e saj 50 vjeçar. Në këtë tre vjetor të lidhjes së tyre ajo ka marrë një buqet me lule nga burri i saj… /ORAinfo/

Read More »