Home / Tag Archives: adoleshentja

Tag Archives: adoleshentja

Fituesja e lotarisë këshillon shoqen se si mund të fitojë preminë! (Foto)

Fituesja e lotarisë këshillon shoqen se si mund të fitojë preminë! (Foto)

Jane Park e cila është bërë fituesja më e re e lotarisë në Britani të Madhe prej një milion funteve, ka dashur ta padisë organizatorin pse e lejoi të luante, meqë konsideronte që fitorja ia shkatërroi jetën. Mirëpo, duket se adoleshentja e ka marrë veten. Kur është pyetur nga shoqet …

Read More »

Popullarizohet sfida bizare, gjuajtja me të pasme e lapsit në shportë (Video)

Popullarizohet sfida bizare, gjuajtja me të pasme e lapsit në shportë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=9QuB24XLRfI Një adoleshente nga Australia e ka postuar një video, ku shihet duke e qëlluar lapsin me të pasme për ta hedhur në shportë. Në këtë formë ajo i ka sfiduar mikeshat e saj, por pasi videoja është postuar në internet, ka bërë që shumë të reja ta praktikojnë këtë …

Read More »

Nëna pozonte si gangstere, turpërohet keq nga e bija (Video)

Nëna pozonte si gangstere, turpërohet keq nga e bija (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=mE6i9xrxwtI Itati Lopez nga Cotija e Meksikës e ka zënë nënën e saj derisa pozonte para pasqyrës në një formë të pazakontë. Me syze të diellit në sy dhe dy gishta të ngritur, gruaja përpiqej të fotografohej sikur një gangster, por u ndërpre nga e bija, transmeton Telegrafi. Ajo ka …

Read More »