Home / Tag Archives: adonisi

Tag Archives: adonisi

Adonisi duhet të ketë kujdes nga Teuta, kështu kafshon ajo nga dashuria

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka bërë një postim paksa të ҫuditshëm.Ajo ka ndarë me fansat një mollë të kafshuar e cila është bërë në formë të zemrës.“Kur e kafshon mollën me dashuri dhe ta kthen njësoj, me zemër”- ka shkruar Teuta në postimin e saj./ORAinfo/

Read More »

Adonisi ka sot ditëlindjen, Teuta dhe vajzat e emocionojnë me befasinë që i kanë bërë

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot Adonisi ka ditëlindjen, e me këtë rast padyshim se Teuta i ka bërë një urim shumë special.” Shpirt, Jeta me ty, Bashkëshortësia me ty, Familja me ty, është bekim nga Zoti. Cdo ditë vazhdoj të mahnitem nga energjia jote pozitive, zemërgjerësia jote, mirëkuptimi yt, dashuria dhe mirësia që e shpërndan kudo. Je forcë e natyrës që edhe ne të tjerëve na vë në lëvizje, që të besojmë në ëndërrat tona, të bëhemi cdo ditë versioni më i mirë i vetes dhe ta çmojmë cdo ditë të jetës si dhuratën më të cmueshme. Je kënga të cilën dua ta dëgjoj gjithmonë, filmi nga i cili nuk lodhem kurr së shikuari, libri të cilin nuk mund ta lëshoj nga dora, je burri të cilin e dua dhe do të të dua përgjithm..

Read More »

Adonisi publikon foto të vajzave, shikoni ҫfarë i bën Tara atij

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Edhe Adonisi është mjaftë aktiv ku sot ka publikuar një foto të vajzave, e si gjithmonë Tara duket shumë e lumtur me të./ORAinfo/

Read More »

Adonisi nuk e pret Bajramin me Teutën!

Në familjen Krasniqi është traditë që të mblidhen së bashku në festa. Kjo ndodh edhe me rastin e festës së Bajramit, shkruan “Kosovarja”.Të gjithë janë mbledhur në një vend për të festuar Bajramin e vogël.Shtëpia e Milaim Krasniqit është mbushur nga djali, nusja, vajzat, nipa e mbesa, shkruan “Kosovarja”.E, në këtë bashkim familjar, mungon Adonisi. Vërehet që ai nuk është në foto, por mungesen e tij e vë në pah edhe vetë Teuta përmes këtij postimi.Ku ishte?

Read More »

Adonisi e Tara shokë të ngushtë, shikoni çka bëjnë në pishinë bashkë

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Mjaftë aktiv është edhe Adonisi me postime të ndryshme.Sot ai ka publikuar një pamje në të cilën shihet bashkë me Tarën.Për të parë se ҫfarë po bëjnë, shikoni videon më poshtë./ORAinfo/

Read More »

Adonisi një baba i përkushtuar, ja çfarë befasie ia ka bërë Tarës

Teuta Krasniqi njihet si njëra ndër aktoret e suksesshme shqiptare.Suksese këto për të cilat është shkruar shpesh në mediat rozë, shkruan lajmi.netSa i përket Teutës, në fokus të veçantë ka qenë edhe jeta e saj private dhe ajo është cilësuar gjithmonë si një grua e fortë.Kjo për shkak të kujdesit maksimal ndaj të dyja vajzave, Tarës dhe Kaias. Ajo gëzon raporte tejet të afërta me vajzat e saj por edhe burri i aktores, Adonisi është i tillë si me Kaian poashtu edhe Tarën dhe madje këtë të fundit e ka gëzuar shumë me një surprizë të këndshme që i ka bërë.Bëhet fjalë për një biletë e cila t’i ‘hapë’ dyert e koncertit të Dua Lipës, surprizë kjo e cila e ka gëzuar tej mase vajzën.Ishte Teuta ajo e cila ndau me ndjekësit një video në Instagram dhe lavdatat nuk munguan për Adonisin.Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro @adonismorina7A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 14, 2018 at 12:07pm PDT

Read More »

Adonisi me dhuratë befasuese për Tarën

Teuta Krasniqi së bashku me familjen e saj ndodhen në Turqi për pushime.E pikërisht aty, në Antalia, sonte do të performojë edhe këngëtarja Dua Lipa, e cila vetëm 4 ditë më parë performoi në Prishtinë.Ka qenë bashkëshorti i Teutës, Adonis Morina ai i cili ka surprizuar Tarën me biletë për tek këngëtarja.Këtë moment gëzimi të Tarës e ka publikuar Teuta në llogarin e saj në Instagram.“Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro”, shkruan ajo në videon e publikuar.Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro @adonismorina7A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 14, 2018 at 12:07pm PDT

Read More »

Një burrë si Adonisi! Teuta rrezitet ndërsa ai ia përgatit kafen

Është ndër aktoret më të suksesshme në vendin tonë, e cila njëheri merret shembull edhe si nënë dhe bashkëshorte, duke mos lënë anash edhe punën e angazhimet, shkruan Kosovarja.Me që janë ditët e nxehta të pushimeve, edhe Teuta po i shfrytëzon me më të dashurit e saj, e që vërtetë sipas fotografive po kënaqet shumë. E Adonisi si një bashkëshort i cili gjithmonë tregon kujdesin e madh dhe dashurinë për aktoren në fjalë, nuk përton t’ia bëjë edhe kafen me kajmak, madje edhe gjatë pushimeve.Vërtetë Teuta e ka dëshmuar shumë herë se ka një jetë të lumtur familjare, por kësaj here vërtetë se vërehet qartë.

Read More »

Teuta do të ‘tranohet’, në këtë gjendje e publikon Adonisi atë

Teuta Krasniqi po vazhdon pushimet e saj me vajzat dhe Adonisin.Vazhdimisht po bën postime nga atje me anë të së cilave tregon se po kalojnë një kohë shumë të bukur së bashku, shkruan ORAinfo.Para pak minutash Adonisi publikoi një foto bashkë me Teutën e vajzat.Teuta është shfaqur pa grim dhe pa flokë të rregulluara.A thua do t’i pëlqejë këtë pamje kur ta shoh!?/ORAinfo/

Read More »