Home / Tag Archives: adonisi

Tag Archives: adonisi

Adonisi e Tara shokë të ngushtë, shikoni çka bëjnë në pishinë bashkë

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Mjaftë aktiv është edhe Adonisi me postime të ndryshme. Sot ai ka publikuar një pamje në të cilën shihet bashkë me Tarën. Për të parë se ҫfarë po bëjnë, shikoni videon më poshtë./ORAinfo/

Read More »

Përrallore: Adonisi na prezanton me veturën e tij super-luksoze

Teuta Krasniqi po vazhdon pushimet e saj me vajzat dhe Adonisin. Vazhdimisht po bën postime nga atje me anë të së cilave tregon se po kalojnë një kohë shumë të bukur së bashku, shkruan ORAinfo. Para pak minutash Adonisi publikoi një foto përmes së cilës na ka prezantuar me veturën e tij luksoze./ORAinfo/

Read More »

Adonisi një baba i përkushtuar, ja çfarë befasie ia ka bërë Tarës

Teuta Krasniqi njihet si njëra ndër aktoret e suksesshme shqiptare. Suksese këto për të cilat është shkruar shpesh në mediat rozë, shkruan lajmi.net Sa i përket Teutës, në fokus të veçantë ka qenë edhe jeta e saj private dhe ajo është cilësuar gjithmonë si një grua e fortë. Kjo për shkak të kujdesit maksimal ndaj të dyja vajzave, Tarës dhe Kaias. Ajo gëzon raporte tejet të afërta me vajzat e saj por edhe burri i aktores, Adonisi është i tillë si me Kaian poashtu edhe Tarën dhe madje këtë të fundit e ka gëzuar shumë me një surprizë të këndshme që i ka bërë. Bëhet fjalë për një biletë e cila t’i ‘hapë’ dyert e koncertit të Dua Lipës, surprizë kjo e cila e ka gëzuar tej mase vajzën. Ishte Teuta ajo e cila ndau me ndjekësit një video në Instagram dhe lavdatat nuk munguan për Adonisin. Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro @adonismorina7 A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 14, 2018 at 12:07pm PDT

Read More »

Adonisi me dhuratë befasuese për Tarën

Teuta Krasniqi së bashku me familjen e saj ndodhen në Turqi për pushime. E pikërisht aty, në Antalia, sonte do të performojë edhe këngëtarja Dua Lipa, e cila vetëm 4 ditë më parë performoi në Prishtinë. Ka qenë bashkëshorti i Teutës, Adonis Morina ai i cili ka surprizuar Tarën me biletë për tek këngëtarja. Këtë moment gëzimi të Tarës e ka publikuar Teuta në llogarin e saj në Instagram. “Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro”, shkruan ajo në videon e publikuar. Kur e merr vesh qe po te pret taxi me shku ne koncert te Dua Lipes Surprise for Tara from Astro @adonismorina7 A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 14, 2018 at 12:07pm PDT

Read More »

Një burrë si Adonisi! Teuta rrezitet ndërsa ai ia përgatit kafen

Është ndër aktoret më të suksesshme në vendin tonë, e cila njëheri merret shembull edhe si nënë dhe bashkëshorte, duke mos lënë anash edhe punën e angazhimet, shkruan Kosovarja. Me që janë ditët e nxehta të pushimeve, edhe Teuta po i shfrytëzon me më të dashurit e saj, e që vërtetë sipas fotografive po kënaqet shumë. E Adonisi si një bashkëshort i cili gjithmonë tregon kujdesin e madh dhe dashurinë për aktoren në fjalë, nuk përton t’ia bëjë edhe kafen me kajmak, madje edhe gjatë pushimeve. Vërtetë Teuta e ka dëshmuar shumë herë se ka një jetë të lumtur familjare, por kësaj here vërtetë se vërehet qartë.

Read More »

Teuta do të ‘tranohet’, në këtë gjendje e publikon Adonisi atë

Teuta Krasniqi po vazhdon pushimet e saj me vajzat dhe Adonisin. Vazhdimisht po bën postime nga atje me anë të së cilave tregon se po kalojnë një kohë shumë të bukur së bashku, shkruan ORAinfo. Para pak minutash Adonisi publikoi një foto bashkë me Teutën e vajzat. Teuta është shfaqur pa grim dhe pa flokë të rregulluara. A thua do t’i pëlqejë këtë pamje kur ta shoh!?/ORAinfo/

Read More »

Duhet ta shihni! Adonisi e ‘mahnit’ Teutën me këtë veprim

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet Adonisi duke bërë stila me një top të basketbollit. Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/

Read More »

Në këtë gjendje e publikon Adonisi vajzën e tyre, Kaiën

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Mjaftë aktiv është edhe Adonisi i cili bën postime të ndryshme. Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet Kaia dhe po duket një fëmijë shumë simpatik./ORAinfo/

Read More »

Adonisi po fle, por shikoni ҫfarë i bën Tara kur e sheh atë në gjumë

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Adonisi duket se ka një lidhje mjaftë të mirë edhe me Tarën, vajzën e Teutës e cila shihet sonte duke e lëkundur Adonisin teksa ai po fle./ORAinfo/

Read More »

Adonisi e mbanë Tarën në qafë, reagimi i Teutës është i papritur

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Adonisi duket se ka një lidhje mjaftë të mirë edhe me Tarën, vajzën e Teutës të cilën sonte po e mbanë në qafë. E kjo gjë duket se i ka pëlqyer Teutës, pasi ka vendosur që këtë ta ndajë me fansat e saj./ORAinfo/

Read More »