Home / Tag Archives: aeroportit

Tag Archives: aeroportit

Momenti kur shkulmat e erës së motorit të aeroplanit e vrasin një grua (Video)

Momenti kur shkulmat e erës së motorit të aeroplanit e vrasin një grua (Video)

Një grua në Zelandë të Re ka vdekur në ishullin e Karaibeve, Sint Maarten, pasi shkulmat e forta tw erës së krijuar nga ndezja e motorit të një aeroplanit e kanë përplasur atë për toke. Incidenti ndodhi në aeroportin e famshëm ndërkombëtar “Princess Juliana”, i cili ndodhet pak metra larg …

Read More »

Mustafa e gjen vendin për helikopterët, pas iniciativës për blerjen e tyre

Mustafa e gjen vendin për helikopterët, pas iniciativës për blerjen e tyre

Helikopterët e misionit paqeruajtës janë opsioni i vetëm i ndihmës nga ajri. Por për një kohë jo fortë të gjatë mund të Kosova të ketë helikopterët e vet që t’i shfrytëzojë për raste emergjente, njofton Klan Kosova. Kjo pasi kryeministri i Isa Mustafa tanimë veç ka marr iniciativë që të …

Read More »

Biseda qesharake në mes Petkovskit dhe Gruevskit në pikë të natës (Video)

Biseda qesharake në mes Petkovskit dhe Gruevskit në pikë të natës (Video)

Ish partneri i Nikolla Gruevskit në qeverinë e viteve 2006-2008, Tito Petkovski ka folur për një rast qesharak që i ka ndodhur me Gruevskin në kohën kur bashkëqeverisnin, shkruan Telegrafi Maqedoni. ”Më ka thirr Gruevski në ora 1:30 të nates që të më pyes se a do të ishte mirë …

Read More »

Sia zbulon fytyrën, befason me pamjen (Foto)

Sia, këngëtarja australiane e cila njihet për maskën e saj paruke që ajo mbanë në çdo dalje publike, ka befasuar ditën e djeshme, teksa për herë të parë kishte vendosur të shfaqej e pa maskuar 41 vjeçarja është fotografuar në terminalin e aeroportit Los Angeles teksa po përgatitej për fluturimn …

Read More »