Home / Tag Archives: Afrona Dika

Tag Archives: Afrona Dika

Ku mbeten fotot e Afronës me Tarën ?

Ku mbeten fotot e Afronës me Tarën ?

Javë më parë Afrona Dika dhe Blero Muharremi, dy emrat më të lakuar të shtypit rozë, e kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë, shkruan revista Kosovarja. Ata përfliten në çdo hap, ndërsa muaj më parë na beri të habitemi fakti i lidhjes së bukur mes Afronës dhe vajzës së Bleros, …

Read More »

Afrona Dika, shfaqet seksi në të zeza…

E dashura e këngëtarit Blero Muharremi, ka qenë e përfolur kohëve të fundit në lidhje me propozimin për martesë që i bëri Blero, transmeton ORAinfo. Pos kësaj ajo vazhdon të përfolet edhe për fotosesionet provokative të cilat i realizon kohë pas kohe. Sonte Afrona ka postuar një fotografi ku shihet …

Read More »