“Harrojnë” që janë në transmetim live, plas keq sherri mes moderatorëve televizivë (VIDEO)

Moderatorët e televizionit amerikan CNBC, Andrew Ross Sorkin dhe Joe Kernen u përplasën ashpër në transmetim…