Nesër nisin punimet te ‘Unaza e Madhe’, ja si do qarkullojnë mjetet për një javë

Këto punime do të zgjasin për një javë Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë shoferët se…

Mos kaloni pa zinxhirë në këto akse rrugore gjatë fundjavës

Kujdes, nëse do lëvizni në këto akse rrugore gjatë fundjavës, ARRSH: Mos kaloni pa zinxhirë. Autoriteti…

Gjoba 44 mln USD për Tiranë-Elbasan, LSI i përgjigjet MIE, publikon letrën e Haxhinastos drejtuar Ramës më 2016

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas akuzave të ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,…