Operacionet plastike bëjnë mrekulli tek Arta, shfaqet si kukull

Ndërhyrjet kirurgjike janë hyr në modë viteve të fundit. Këtë mund ta kuptojmë përmes imazheve që…

Arta Bajrami publikon foto sapo ka dalë nga frizerka, e tepron me grimin

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun. Edhe pse…

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, këngëtarja në…

Mësohet se cilët këngëtarë aplikuan për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Këta këngëtarë aplikuan për tërheqjen e 10 për qindëshit nga Trusti. Në kuadër të Ligjit për…

Këta këngëtarë aplikuan për tërheqjen e 10 % nga Trusti

Këta këngëtarë aplikuan për tërheqjen e 10 për qindëshit nga Trusti. Në kuadër të Ligjit për…

Vajza e saj feston ditëlindjen, Arta Bajrami me dedikim të veçantë

Arta Bajrami me dedikim të veçantë për ditëlindjen e tretë të vajzës. Arta Bajrami është një…

Arta ‘transformohet’ dhe zhvishet para fotografit, zbulon edhe diҫka të re

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun. Edhe pse…

Arta Bajrami ka kaq shumë shije, bën një kombinim perfekt me burrin e saj

Arta bën një kombinim perfekt me burrin e saj. Arta Bajrami është një ndër këngëtaret më…

Arta Bajrami shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi me këpucë bie në sy!

Këngëtarja Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare. Këngëtarja e cila numëron qindra…

Arta Bajrami nuk po e njeh veten me këtë ndryshim

Duke bërë eksperimente në pamje, Arta Bajrami nuk po e njeh veten. Është këngëtare e cila…

Pa pikë grimi, Arta Bajrami shokon fansat me pamjen e saj!

Arta Bajrami mezi njihet në foton pa grim. Këngëtaren e njohur shqiptare, Arta Bajrami, jemi mësuar…