Arta Elezaj ngreh temperaturat në Dubai, shfaqet me bikini

Arta Elezaj pozon tërheqëse me bikini në Dubai. Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, ka vendosur…

Kida në krahët e këtij djali në Dubai

Kida në Dubai me reperin e njohur gjerman. Këngëtarja, Kida ditëve të fundit ka bërë të…

Qytetarët ikin në Shqipëri, VIP-at në Dubai

Kosova e mbyllur Sot në pikë kalimin kufitar të Vërmicës, ka pasur fluks të madh të…

‘Xhakarta’ publikon foton e parë nga Dubai

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Elezaj, është shumë e komentuar për jetën që bën.…

‘Mama mia’, Arta ja qet fjalën meshkujve me fotografitë e fundit

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale.…

Arta Elezaj thotë se nuk ka qenë kurrë në Dubai

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj i është përgjigjur pyetjeve të fansave sot në rrjetet sociale ku…

Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

Arta Elezaj thekson linjat trupore me veshjen e ngushtë Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të provokojë me…

‘Xhakarta’ e dridh Instagramin, shfaqet pa të brendshme në fotografitë e fundit

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale.…

‘Xhakarta’ e zhytur në luks, blen orë 30 mijë euro

Jeta luksoze e aktores së njohur, Arta Elezaj, shpeshherë komentohet në faqet rozë. Ajo jo vetëm…

Nuk do ta njihni, kështu duket ‘Xhakarta’ para se të bëhej e famshme

Ajo u bë e njohur me rolin e saj si ‘Xhakarta’, në një nga serialet vendore.…

Hajnat i hyjnë në banesë ‘Xhakartës’, ja vjedhin gjërat me vlerë

Plaçkitet Arta Elezaj, hajnat i hyjnë në banesë dhe i marrin gjëra luksoze. Mbrëmjen e djeshme,…