Home / Tag Archives: ate-orainfo

Tag Archives: ate-orainfo

Jehona Dreshaj e nis 2018-ën me gjoksin jashtë!

Jehona Dreshaj e nis 2018-ën me gjoksin jashtë!

Jehona Dreshaj, është motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj, shkruan ORAinfo. Ato shpesh shfaqen së bashku, dhe të dyja janë shumë të bukura. Por, ajo që nuk mund të fshihet është së Jehona është shumë më ‘bombastike’. Madje kjo shihet edhe në foton e fundit të postuar …

Read More »