Home / Tag Archives: atraktive

Tag Archives: atraktive

Sturridge – Milan, kjo nuk pritej aspak të ndodhte

Sturridge – Milan, kjo nuk pritej aspak të ndodhte

Daniel Sturridge është duke shqyrtuar largimin nga Liverpool. Në afatin e janarit ai mund të bëjë transferim në Real Betis ose Valencia, skuadra të cilat kanë shfaqur interesim për anglezin. Ylli i Liverpool ka hasur në probleme sa i përket paraqitjeve nën drejtimin e Jurgen Klopp, që s’ka gjetur një …

Read More »

Sa bukur po i rri shamia Afërdita Demakut

Sa bukur po i rri shamia Afërdita Demakut

Afërdita pas një sezone shumë fitimprurëse ka filluar turneun e udhëtimeve në vendet më të bukura të botës, përcjell ORAinfo. Vendet arabe janë atraktive për shumë persona që kanë kureshtjen e zgjuar për objektet dhe kulturën orientale. Një kureshtje të tillë duket se e ka edhe Afëridita Demaku pasi u …

Read More »

Rozana Radi poston foto pa grim…Shokon me pamjen e saj…

Rozana Radi poston foto pa grim…Shokon me pamjen e saj…

Rozana Radi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë, shkruan ORAinfo. Njihet për këngët e saj me mesazhe të fuqishme si dhe për paraqitjet e bukura. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot, Rozana ka postuar një fotografi në …

Read More »

‘Ҫmendet’ Baby G…Kështu e bën ‘mbi tavolina…

‘Ҫmendet’ Baby G…Kështu e bën ‘mbi tavolina…

Baby G është ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë, shkruan ORAinfo. Pak ditë më parë ajo doli nga grupi “On Records”, ndërsa tani po vazhdon e vetme me projektet e saj muzikore. Baby G është një femër shumë seksi, e këtë nuk heziton ta shfaq asnjëherë. Ajo është shumë …

Read More »