Gecaj i reagon Nagavcit për shiritat e kuq: Arsyetim palidhje, pa pikën e logjike

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj i ka reaguar ish-nënkryetares së Kuvendit nga radhët e VV-së, Arbërie…

Zyrtari i LDK-së: Veliu i kthehet Llapit e llapi Veliut, kombinim fatal për shtet-shkatërruesit

Agim Veliu së fundi ka qëndruar për vizitë në Podujevë. Këshilltari i u.d të Ministrit të…

Gecaj e quan pafytyrësi të skajshme deklaratën e Osmanit se u ndikua nga LDK për qëndrimet rreth Kurtit

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, i ka reaguar Vjosa Osmanit pas një intervistë…

Bajram Gecaj e krahason Albin Kurtin me Leninin

Natën e mbrëmshme në debatin televiziv “Debat përnime”, në TV Dukagjini, pretendenti për kryeministër nga radhët…

Gecaj i LDK-së i reagon ish-deputetit të Vetëvendosjes që ua kritikoi sloganin “Shteti, shtet”

Zyrtari i LDK-së i reagon ish-deputetit të Vetëvendosjes që ua kritikoi sloganin “Shteti, shtet”. Zyrtari i…

Pasi Duda Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq

Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq. Slogani i LDK’së sot nxiti reagime…

Gecaj, Pecit: Ti dhe patronja jote mbani pozita të falura nga LDK’ja

Gecaj i reagon Pecit: Ti dhe patronja jote mbani pozita të falura nga LDK’ja. Nga Lidhja…

Pas publikimit të përgjimit ku Nagavci flet për Osmanin vjen reagimi i parë nga LDK

Zyrtari i LDK’së reagon pas publikimit të përgjimit ku Nagavci flet për Osmanin. Anëtari i Këshillit…

Gecaj i LDK-së e quan Vjosa Osmanin “dhelpër e vetmuar”

Gecaj e quan Vjosa Osmanin “dhelpër e vetmuar”. Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj,…

Gecaj i LDK-së i quan adoleshentë deputetët e Vetëvendosjes

Zyrtari i LDK’së i quan adoleshentë deputetët e Vetëvendosjes. Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram…

Këshilltari i Agim Veliut thotë se veç LDK-ja është parti e mirë: Dikush e ka “mizën mas veshi”

Gecaj thotë se veç LDK-ja është parti e mirë: Dikush e ka “mizën mas veshi”. Sipas…

Vjosa Osmani t’i mbrojë anëtarët e LDK-së nga sulmet, kjo është kërkesa e këshilltarit të Veliut

Këshilltari i Agim Veliut i kërkon Vjosa Osmanit që t’i mbrojë anëtarët e LDK-së nga sulmet.…