Tag: bashkeshorti | Kosova Today News
Home / Tag Archives: bashkeshorti

Tag Archives: bashkeshorti

Edhe Milaim Zeka kundër dhunës ndaj femrave, ja ҫfarë ka bërë

Edhe Milaim Zeka kundër dhunës ndaj femrave, ja ҫfarë ka bërë

Gjatë ditës së sotme në Kuvendin e Kosovës Grupi i Grave Deputete kanë mbajtur një aktivitet informues kundër dhunës ndaj grave. Deputetet e Kuvendit në shenjë simbolike kishin vendosur shirita ngjyrë portokalli, shkruan Indeksonline. Por, nuk ishin femrat deputete të vetmet kundër dhunës ndaj grave. Edhe deputeti i NISMA-s, Milaim …

Read More »

Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi

Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi

Për të gjithë shqiptarët anembanë botës, sot është festë. E për këtë nuk mungojnë as urimet, e sidomos nga fytyrat e njohura publike. E për këtë festë nuk kanë hezituar as fytyrat e estradës, ndër ta edhe Nora istrefi, ku për dallim nga bashkëshorti i saj i cili e uroi …

Read More »

Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur

Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur

Këngëtarja Arta Bajrami shumë shpejt do të bëhet nënë për të tretën herë. Ajo ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë ndërsa këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie në InstaStory, shkruan lajmi.net ‘Në muajin e nëntë të shtatzënisë’ shkruan tek fotografia e postuar. …

Read More »

Almeda nxehet keq me mediat turke: E di se me kë jam martuar

Almeda nxehet keq me mediat turke: E di se me kë jam martuar

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të përfolura në shtetin turk. Dyshja këtë vit kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në një dasmë luksoze në SHBA. Por, angazhimet e shumta rreth projekteve filmike të aktorit, kanë bërë që mos të kenë kohë shumë për njëri-tjetrin. E çdo …

Read More »
Shfaqen ne !