Home / Tag Archives: bashkohen

Tag Archives: bashkohen

Bashkohen motrat! Nora vallëzon mbi karrige, por shikoni çfarë i bën Era

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo. Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë një vallëzim provokativ mbi karrike, ndërsa Era është ajo që po ia bën videon. Duket se motrat po kalojnë kohë shumë të bukur së bashku./ORAinfo/

Read More »