Haxhiu akuzon për 200 mijë euro të vjedhura në Thesar, ministri Murati sqaron se çfarë ka ndodhur

Bekim Haxhiu akuzon për 200 mijë euro të vjedhura në Thesar, ministri Murati sqaron se çfarë…

Bekim Haxhiu e lëshon mbledhjen, nuk kalon homologimi në mungesë të kuorumit

Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor dhe Infrastrukturë ka dështuar të dërgojë…

Haxhiu sërish flet për vaksinat e sjella nga Norvegjia, kërkon nga MSH’ja ta publikojë datën e skadimit

Bekim Haxhiu sqarohet për vaksinat e sjella nga Norvegjia, kërkon nga MSH’ja ta publikojë datën e…

Haxhiu e quan propagandë vaksinimin masiv

Haxhiu: S’ka vaksinim masiv, është propagandë. Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, e ka quajtur propagandë të…

Alarmon deputeti i PDK-së: Norvegjia po i sjell Kosovës vaksina pa afat

Haxhiu: Norvegjia po i sjell Kosovës vaksina pa afat. Mbrëmë Ministria e Jashtme e Norvegjisë ka…

Bekim Haxhiu kritikon Kurtin: Po e takon Vuçiqin pa vendosur reciprocitetin me Serbinë

Haxhiu kritikon Kurtin: Po e takon Vuçiqin pa vendosur reciprocitetin me Serbinë. Deputeti i PDK’së Bekim…

Bekim Haxhiu i PDK-së: Faqja e Ministrisë së Shëndetësisë e mbushur me lajme për Vitinë, e jo për procesin e vaksinimit

Haxhiu i PDK-së: Faqja e Ministrisë së Shëndetësisë e mbushur me lajme për Vitinë, e jo…

Ish-komandanti i Xhelal Sveçlës: Xhelali qëndroi 10 ditë në luftë, iku me refugjatët maleve

Ish-komandanti i Sveçlës: Xhelali qëndroi 10 ditë në luftë, iku me refugjatët maleve. Vetëm dhjetë ditë…

Bekim Haxhiu përplaset me Vitinë, i kërkon dorëheqjen nëse se mbanë premtimin për vaksinimin e 60 për qind të popullsisë

Haxhiu përplaset me Vitinë, i kërkon dorëheqjen nëse se mbanë premtimin për vaksinimin e 60 për…

Kurti: Kemi sukses në menaxhimin e pandemisë, punëtorëve shëndetësorë po iu dalim zot

Kurti: Kemi sukses në menaxhimin e pandemisë, punëtorëve shëndetësorë po iu dalim zot. Kryeministri Albin Kurti,…

Deputeti i PDK-së i reagon Remit: Kurti e ka refuzuar armën dhe uniformën e UÇK-së

Deputeti nga radhët e PDK’së, Bekim Haxhiu, i ka reaguar bashkëpartiakut të tij, Rrustem Mustafës, lidhur…

Bekim Haxhiu kritikon planin për Shëndetësi: Kemi një program të qeverisë të dobët

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka kërkuar që urgjentisht Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, të thirret…