Vaksina/ Tritan Shehu zbulon “qëllimet” e Ramës: Ja pse po e anatemon BE dhe Italinë!

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu duke folur për sigurimin e vaksinës antiCovid, akuzon kryeministrin Rama për…

“Dje i quante heronj, sot iu ndalon grevën”, Vasili: Rilindasit çirrnin zemrën për mjekët, por nuk iu plotësojnë kërkesat minimale

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i cilëson minimale kërkesat e mjekëve që kanë paralajmëruar nesë një…