Home / Tag Archives: berishes

Tag Archives: berishes

Reja e Sali Berishës tregon se çfarë do të bënte nëse do ta tradhtonte burri

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej shumë vitesh. Çifti madje ka folur kohët e fundit edhe për një dasmë të mundshmepo pa dhënë saktësime. Ndërkohë në mesin e pyetjeve në Instagram, Arminës i është pyetur edhe nëse do të falte tradhtinë. Blogerja ka një mendim për këtë çështje që nëse do i ndodhte do të turbullonte shumëkënd. “Jo, vetëm nëse pas saj qëndron një arsye e fortë, (që mund të jetë edhe krizë në çift që duhet rregulluar apo dhe faji im për diçka). Mendoj që tradhtia që falet është ajo ku ka vend për reflektim, përse partneri e ka bërë”, shkruan Armina.

Read More »