Tag: boksieri | Kosova Today News
Home / Tag Archives: boksieri

Tag Archives: boksieri

E tepron Joshua, ja me kë e krahason veten

E tepron Joshua, ja me kë e krahason veten

Boksieri britanik Anthony Joshua beson se emri i tij do të renditet përkrah legjendave si Muhammad Ali dhe Mike Tyson Joshua dëshiron që të bëhet boksieri i parë që mban të katër titujt e mëdhenj të botës në peshën e rëndë. Anglezi aktualisht ka në pronë titujt e botës në …

Read More »
Shfaqen ne !