Home / Tag Archives: bombastike

Tag Archives: bombastike

Tayna ndryshon stil, shfaqet “bombastike” në projektin e ri

Ndonëse nuk e ka paralajmëruar më herët, reperja nga Prizreni sot publikon këngën e re. Tayna siç duket kësaj radhe ka befasuar fansat pasi do të sjell projektin e ri për të cilin nuk ka dhënë detaje fare, shkruan lajmi net. “18:00”, ka shkruar ajo teksa shfaq pamje të klipit ku duket e hatashme dhe me plot stil. Tayna ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor me vetëm dy projekte. Madje kjo e fundit “Shqipe” është tërësisht e kopjuar nga artistja, Teyana Taylor, që nga fillimi i klipit e deri në fund.

Read More »

Geta Beqa si asnjëherë më parë, shfaq linjat ‘bombastike’

Geta Beqa është njëra nga modelet më të njohura shqiptare të ftinesit, ku me pjesëmarrjet e saj në konkurse të ndryshme ka grumbulluar shumë çmime. Edhe njëherë Geta ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona farmerke dhe bluzë të bardh, shkruan indeksonline. Geta dukej shumë provokuese dhe seksi. Ndryshe, ajo është nënë por edhe sipërmarrëse dhe grua shumë e suksesshme.

Read More »

FOTO/ Nuk ndalet Oriola! Tregon format bombastike me bikinit e vogla

Teksa në dimër postonte shpesh foto me të brendshme ku tregonte linjat trupore, ndryshe ka ndodhur këto muaj të verës me Oriolën. Modelja që çmendi shqiptarët, ka postuar rrallëherë foto me bikini gjatë stinës së nxehtë, por sot është rikthyer për t’i lënë të gjithë gojë hapur. Oriola ka postuar pak më parë në Instagram tre foto ku shfaqet duke pozuar në shezlong me këmbët hapur, me bikini të vogla që i tregojnë gjoksin bombastik teksa konsumon një cigare. “Nuk e ndeza vendin, thjesht ndeza nje cigare”, është përshkrimi që Oriola i ka lënë fotove ku ka marrë qindra komente. The post FOTO/ Nuk ndalet Oriola! Tregon format bombastike me bikinit e vogla appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Do të ‘ҫmendet’ Qëndresa, Labi në krahët e këngëtares bombastike

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo. Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Mjaftë aktiv është edhe Labi, me postime të shumta. Mbrëmë njëri nga postimet e tij ishte edhe një foto me Gjyste Vulajn e cila si gjithmonë po duket tejet bombastike. A thua do të xhelozojë Qëndresa për këtë gjë?/ORAinfo/

Read More »

Vajza e Majlinda Bregut me poza provokuese, ekspozon të pasmet ‘bombastike’

Vajza e ish deputetes demokrate Majlinda Bregu ka zgjedhur Siçilinë për të pushuar. Kejda Ajazi është një tundim i gjallë me postimet e saj më të fundit. Pasi dogji rrjetin me fotot e saj ku ekspozoi gjoksin, tashmë godet sërisht. Pantallonat e Kejdës ekstremisht të shkurtëra i kanë lejuar të pasmet e saj të ajrosen mjaftueshëm. Veç pamjeve që të bën sytë të ‘lëshojnë shkëndija’, nuk mbetet jashtë vëmendjes dhe çanta e saj Chanel.

Read More »

Këngëtarja shqiptare provokon keq me të pasmet bombastike

Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura të momentit, Ronela Hajati, ka nisur pushimet verore. Fire Shake it! Tundja ktij mileti…! #dotaluj A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on May 30, 2018 at 10:00am PDT Nëpërmjet disa fotove të postuara në Instagram, Ronela ka ekspozuar linjat e saj seksi, e veshur me një palë bikini në ngjyrë portokalli që i nxjerrin në pah format bombastike. I’ll always be your worst nightmare! A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jul 24, 2018 at 11:19am PDT E në njërën prej tyre, Ronela ka pozuar duke provokuar keq me të pasmet e saj bombastike dhe rrjeti ka shpërthyer menjëherë në komplimenta ndaj këngëtares. “Please don’t comment what would you do to me,cause you can’t stand a chance “ A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Jul 25, 2018 at 3:22am PDT The post Këngëtarja shqiptare provokon keq me të pasmet bombastike appeared first on Zonë E Lirë.

Read More »

Fjolla Morina ekspozon të pasmet bombastike me videon e nxehtë

Fjolla Morina është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila njihet veçanërisht për format e saj bombastike. Don’t blame me for the look, the master of disaster is @mrrex_fashion A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on Jul 10, 2018 at 4:12pm PDT Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku poston foto e video provokuese që i ekspozojnë format e saj të kolme. A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on Feb 14, 2018 at 1:42pm PST Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka qenë duke festuar bashkë me mikeshat e saj në një klub. Nëpërmjet disa videove, ajo ka fokusuar kamerën tek të pasmet e saj bombastike, që dilnin në pah nga një fustan tejet i ngushtë i bardhë që Fjolla kishte veshur. Ajo ka vendosur një emoji pjeshke në videot e saj, ndërkohë që në një foto tjetër ka ekspozuar të pasmet bashkë me mikeshat e saj dhe ka shkruajtur “Bujrum”. The post Fjolla Morina ekspozon të pasmet bombastike me videon e nxehtë appeared first on Z..

Read More »

Kjo modele po bën kërdinë me format bombastike dhe fotot e nxehta

Me origjinë polake – irakiane, por që jeton në qytetin e bukur me diell të Los Angeles, Emira Kowalska, është duke ‘thyer’ rrjetin me format e saj bombastike. Me mbi 150 mijë ndjekës, Emira di si ta tërheqi vëmendjen e njerëzve. Ajo vazhdimisht poston foto mjaft provokuese, ku ekspozon gjoksin bombastik dhe format e kolme për fansat e saj, të cilët e komplimentojnë vazhdimisht. Më poshtë mund të shikoni një foto galeri me disa nga fotot më të nxehta të modeles seksi. Just trying to live her best life A post shared by EmiraFoods (@emirafoods) on Jul 13, 2018 at 4:25pm PDT Hi humans, what’s going on in your lives? A post shared by EmiraFoods (@emirafoods) on Jul 9, 2018 at 2:25pm PDT Have you ever bought something and then thought to yourself “wow, I’m never gonna wear this thing” .. this one piece was that for me. Anyway, you’re welcome, instagram. A post shared by EmiraFoods (@emirafoods) on May 12, 2018 at 12:00pm PDT Guess who’s back bitches! A post shared by EmiraFoo..

Read More »