Home / Tag Archives: bukuroshja

Tag Archives: bukuroshja

Adelina Tahiri i habiti të gjithë, ja çfarë ka bërë bukuroshja

Adelina tashmë nuk po ndalet së publikuari foto të bashkëshortit. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ‘theu’ akullin dhe përveç se po tregon shumë detaje për jetën e saj private, ajo në rrjetet sociale po e ekspozon edhe burrin e saj milioner.Këngëtarja pas lindjes, njësoj si gjatë lindjes, po shijon udhëtimet e saj të shtrenjta me të shoqin. Aktualisht po qëndron në Holandë nga ku edhe bëri një numër të madh postimesh në “Instagram”. Edhe pse burri i saj është shumë më i madh në moshë, Adelina është shumë e dashuruar në të. Ajo së fundmi, ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë e dashuruar në krahët e burrit të saj milioner.The post Adelina Tahiri i habiti të gjithë, ja çfarë ka bërë bukuroshja appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Bukuroshja turke i bën dhuratë Ermalit, a do të reagoj Ariana?

Këngëtari kosovar, Eraml Fejzullahu ka marrë një dhuratë të veçant nga një fanse e tij nga Turqia.Këngëtari i njohur i estradës, Ermal Fejzullahu gëzon një karrierë të bujshme muzikore kjo falë talentit që ai ka.Këngët e Ermal Fejzullahut pëlqehen shumë nga fansat e tij, por, fama e tij ka kaluar edhe kufijtë e këtë e vërteton më së miri veprimi i fundit i një piktores turke, shkruan rtv21.tvPiktorja turke, Aylin Sarihancer si duket është fanse e Ermalit, e cila së fundi e ka pikturuar portretin e tij.E për këtë gjë Ermali, është ndjerë i lumtur, dhe e ka falënderuar atë publikisht duke e publikuar edhe imazhin e portretit të pikturuar nga, Aylini.

Read More »

Ndarja mbeti pas krahëve, por kush është bukuroshja krah Seldi Qalliut?

Jo më larg se në fund të verës u përfol gjatë ndarja e këngëtarit të njohur Seldi Qalliu me këngëtaren Mimoza Shkodra. Të dy nuk deshën të jepnin arsye për këtë situatë, duke e kaluar me postime pozitive dhe heshtje. Së fundmi, Seldi është bërë pjesë e ‘show’-t të njohur, “Dance with me”, ku në krah ka një partnere tepër simpatike. Por, së fundmi kemi vënë re se partnerja Robert Berishës në show, Lei Kraja ka përfunduar në krahët e Seldit.Ka qenë vetë Seldi, ai që e ka publikuar një foto, të cilën e ka marrë nga “Instastory” i Leilës. Të dy dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.Të jenë vetëm shokë të mirë? Konkurrenca në ‘show’ nuk shihet aspak jashtë dyerve të “Klan”. Të shohim kush do ta rrëmbejë kupën në fund.The post Ndarja mbeti pas krahëve, por kush është bukuroshja krah Seldi Qalliut? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Lori Hoxha braktis Shqipërinë, ja ku do jetojë bukuroshja

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara të showbizz-it. Por, duket se së fundmi, Lori ka vendosur të “braktisë” Shqipërinë për të jetuar diku tjetër. Fillimisht menduam se Lori vizitoi Londrën vetëm për të festuar ditëlindjen e saj, por nëpërmjet “Instastori” ajo ka zbuluar për të gjithë ndjekësit se ajo tashmë do të nisë një jetë të re në Londër. Lori publikoi disa prej dhuratave që kishte marrë prej mikeshave të saj, ndërsa njëra prej tyre i përmendte shtëpinë e re: “Gëzuar ditëlindjen Lor.Të gjesh një dhuratë për ty është shumë e vështirë, pasi ti pothuajse ke gjithçka. Shpresoj që bluza të të mbajë ngrohtë, vëthët të të duken mirë dhe mendoj se do të të duhet dhe një varëse për çelësat e shtëpisë tënde të re. Të dua.”- ishte shënimi i mikeshës të cilin Lori e ndau me të gjithë në Instastoryn e saj, duke lënë të kuptohet se tashmë do të zhvendoset në Londër.The post Lori Hoxha braktis Shqipërinë, ja ku do jetojë bukuroshja appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Kush ishte i dashuri i parë i Norës dhe si quhej ai, bukuroshja befason me përgjigjen

Këngëtarja Nora Istrefi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’, në ‘Klan Kosova’, shkruan GazetaBlic. Në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ Nora Istrefi, iu përgjigj tri pyetjeve tejet interesante.Por njëra nga pyetjet ishte ajo qe mori më shumë vëmendje.Na thuaj emrin e të dashurit tënd të parë? Ishte pyetja që iu bë.Ajo nuk u përgjigj sakt me emër por tha; ‘Të gjithë e dinë kush është i dashuri im i parë, është fytyrë publike, kështu qe nuk kom çka thom me shumë‘.Ndryshe, për ju qe nuk e dini i dashuri i saj i par është reperi Getoar Selimi, që njihet me nofkën ‘Gheto Geasy‘.Projekti i fundit i Norës është ‘Asni gotë‘

Read More »

Kaltrina, bukuroshja nga Peja që po ia qet flakën Instagramit

Bukuroshja nga Peja, Kaltrina Lulaj është ndër femrat më atraktive.Ajo është një vajzë nga Peja e cila me linjat e saj trupore dhe me fotot që publikon, bëri publikun për vete, shkruan ORAinfo.Kaltrina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E se fundmi si gjithmonë ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive.ORAinfo ju sjell disa foto hot të bukuroshës nga Peja…

Read More »