Home / Tag Archives: bukuroshja

Tag Archives: bukuroshja

Miloti me nusën në dasmë, bukuroshja mahnit me fustanin xixa-xixa

Milot Lllalloshi erdhi në skenë falë motrës së tij, për t’u bërë më pas një emër në vete. Ai bashkë me Edonën sollën disa këngë që morën shumë pëlqime nga publiku, por tani duket se vëlla e motër e kanë lënë në gjysmë, përcjell ORAinfo. Miloti është i lumtur me familjen e tij dhe i gëzohet çdo ditë rritjes së djalit të tij të vetëm. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me nusën e tij. Kaq bukur dhe elegante po duket ajo sonte./ORAinfo/

Read More »