Fejohet Arta Nitaj?

Bukuroshja kosovare, Arta Nitaj duket se i ka dhënë fund beqarisë. S’e paku kështu duket në…

Kjo pamje konfirmon se Butrint Imeri është në lidhje dashurie

Butrint Imeri në lidhje dashurie? Butrinti habiti me veprimin e fundit. Butrint Imeri është emër shumë…

A është kjo e dashura e Butrint Ymerit?

Butrint Imeri publikon fotografi pranë kësaj vajze. Butrint Imeri po promovon klipin e ri muzikor. Këngëtari…

Nora Istrefi ndryshon look-un, mahnitë me pamjen e re

Këngëtarja e njohur e kosovare, Nora Istrefi ka ndryshuar sërish stilin e saj të flokëve. Si…

Roberti poston videon e Norës në Instagram, vjen reagimi i menjëhershëm këngëtares

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri sot kanë publikuar këngën me të re. Robert Berisha po e…

E ngacmoi me komente për këngën e Norës e Butrintit, Roberti e ofendon komentuesin

Pasi që Butrint Imeri dhe Nora Istrefi lansuan këngën e tyre “Dy Zemra”, ka pasur komente…

Çka po paralajmërojnë Nora Istrefi dhe Burtrint Imeri

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri janë dy këngëtarë tejet të dashur për publikin shqiptar. Që të…