Lajm i mirë, reshjet e fundit mbushin liqenët e Badovcit dhe Batllavës

Reshjet të pandërprera të shiut gjatë ditëve të fundit në Kosovë, kanë ngritur nivelin e lumenjve…

Përgadituni: Javën e ardhshme paralajmërohen temperatura deri në -10 gradë Celsius

Parashikimi i motit për javën e ardhshme, paralajmërohen temperatura deri në -10 gradë Celsius. Gjatë javës…