Home / Tag Archives: cuditshem

Tag Archives: cuditshem

Rejhani kap flokët çuditshëm, do ta frikësojë Muratin

Rejhani kap flokët çuditshëm, do ta frikësojë Muratin

Serialet turke kanë pushtuar ekranet tona televizive. E njëra nga telenovelat e cila po ka një shikueshmëri rekorde është ai i quajtur Benni Affet, përcjell ORAvip. Këtë serial po e karakterizojnë shumë tema, andaj edhe çdo episodë po bëhet edhe më interesant. Së fundmi, një personazh i ri ka hyrë …

Read More »

6 idetë e ‘çmendura’ që të lënë me gojë hapur

6 idetë e ‘çmendura’ që të lënë me gojë hapur

Në rrjetet sociale mund të shohim lloj-lloj idesh të çuditshme. Shumica e njerëzve duke menduar  të realizojnë ide kreative, ata shpesh nuk e kanë idenë se çfarë po bëjnë. Në fund, kjo rezulton në disa “kryevepra” qesharake të cilat janë bizarre. Një bloger i shet këto kuleta Thonjë të çuditshëm …

Read More »

Milan e dridh Spanjën..! Po ia rrëmben yllin e madh Realit

Milan e dridh Spanjën..! Po ia rrëmben yllin e madh Realit

Rasti i Dani Ceballos është i çuditshëm. I rrëmbyer nga ekipi i  Barcelonës nga Real Madridi verën e kaluar,por që tani mesfushori 21-vjeçar as që duket të jetë në planet e  Zinedine Zidane, përcjell ORAinfo. Mes trajnerit dhe Ceballos, duket se  ka mosmarrëveshje, andal një largimi i tij nga  Santiago …

Read More »