Këshilltari i Osmanit: Kemi pranuar sms se Eulexi do ta bastisë Presidencën

Këshilltari i Osmanit thotë se kanë pranuar mesazh Eulexi do ta bastisë Presidencën derisa po ktheheshin…

Reagon ish-shefi i AKI-së: Kasaforta në Presidencë nuk është hapur, jam dëshmitar bashkë me Vjosa Osmanin

Ish-shefi i AKI-së, Driton Gashi ka ritheksuar se kasaforta në Presidencë nuk është hapur. Gashi thotë…

Arsimtarët e dëbuar nga Kosova nga shërbimi sekret turk dënohen me 57 vite burg

Gjashtë shtetasit turq të arrestuar në Kosovë dhe të dëbuar në Turqi në mars 2018, u…