Andi e Tea me deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

Andi dhe Tea bëjnë deklaratat e papritura për njëri-tjetrin. Këtë të diel Andi dhe Tea ishin…

Moderatori shumë i njohur shqiptar rezulton pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e tij

Moderatori shumë i njohur kosovar, ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Moderatori i emisioni “E…

Moderatorja e njohur preket nga Covid-19

Megi Pojani është infektuar me COVID-19. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë…