Shembet papritur ndërtesa 9-katëshe në Egjipt, të paktën 5 të vdekur dhe dhjetëra të tjerë të plagosur (VIDEO)

Të paktën pesë persona kanë ndërruar jetë dhe 24 të tjerë kanë mbetur të lënduar, pas…