“Po kyçen në vilë dhe thonë hoqëm bajamet”! Braçe “thumbon” Kryemadhin për maskën

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe iu bën thirrje qytetarëve të mbajnë maskën për t’u mbrojtur nga koronavirusi dhe…

“Sot do votoj personazhet e SHQUP”, Rama: PD refuzoi zv.kryeministrin e Berishës për në KQZ

Duke iu drejtuar deputetëve të opozitës parlamentare në sallë, kryeministri Rama tha se do votonte sot…

Braçe shpërthen ndaj politikës: Mos bëni deklarata që stimulojnë “harbimin” e të rinjve në klube

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka shpërthyer në kritika të ashpra ndaj politikës, si edhe kundër lokaleve që…