Petrit Vasili: Mbyllja e syve do të bëjë që duartrokitjet për drejtësinë e re të kthehen në shuplaka

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili përmes një deklarate për mediat rendit një sërë çështjesh dhe kauzash…