Ky është kosovari që për futje në të kuqen, Policia ia theu 3 brinjë

Një qytetar në Gjakovë mbrëmë ka përfunduar në spital me tre brinjë të thyer nga zyrtarët…

“Dikush nga ne duhej të bëhej kurban”, zbulohen deklaratat e para dhënë policisë nga motra dhe xhaxhai i Albert Krasniqit pas ngjarjes

Pas v’rasjes së Albert Krasniqit, për të cilën dyshohet babai i tij, Skender Krasniqi, Gazeta Sinjali…

Publikohen pamje, ky është i dyshuari për plagosjen e tre personave në Pejë

Ky është i dyshuari për plagosjen e tre personave në Pejë. Sonte rreth orës 21:00 janë…

Vjosa Osmani sqaron: Nga vizita në Shqipëri kam marr vetëm 39 euro mëditje

Osmani: Nga vizita në Shqipëri kam marr vetëm 39 euro mëditje. Ushtruesja e detyrës së presidentes,…

Zbulohet “amaneti” i 19-vjeçares që u gjet e varur në Kamenicë: Burrit kurrë hallall mos i qoft

Është zbuluar “amaneti” i 19-vjeçares që u gjet e varur në Kamenicë. Një ngjarje e rëndë…

E dhimbshme: Kjo është 19-vjeçarja nga Gjilani që u gjet e vdekur në lis

Kjo është 19-vjeçarja nga Gjilani që u gjet e va’rur në lis. Një ngjarje e rëndë…

Prokuroria propozon masa e arrestit shtëpiak për Haki Rugovën dhe zyrtarët e tjerë

Prokuroria Themelore në Pejë ka propozuar masën e arrestit shtëpiak ndaj kryetarit të Komunës së Istogut,…

Edhe Shqipëria lëkundet nga një tërmet

Para 15 minutave raportohet se një tërmet është ndjerë edhe në Shqipëri, konkretisht 22 km në…

Policia sqaron rastin e zyrtarit që u tha se bleu alkool: Ishte jashtë detyrës, kishe blerë lëngje

Në rrjete sociale dje kanë qarkulluar pamje në të cilat shihet një zyrtar policor i Policisë…

Pranga për këngëtarin Korab Jetishi, dyshohet se shkeli masat kundër përhapjes së COVID-19

Me rastin e hapjes së lokalit ‘Xeni Imperial’, mbrëmë policia ka prangosur këngëtarin Korab Jetishi, mëson…