Geti me dedikim emocionues për Marinën

Geti i bën dedikimi dashurie Marinës me një foto pranë saj. Geti kaloi pasditën me Marinën.…

Për herë të parë, Geti jep detaje për përçarjen e grupit “Babastars”

Getoar Selimi tregon në detaje përçarjen e grupit “Babastars”. Ai është ndër rep-artistët që për vite…

Jeta luksoze e Marina Vjollca, kaq para ka shpenzuar për një pelerinë

Marina Vjollca shpenzon mbi 3 mijë e 200 euro për një pelerinë. Ajo është njëra nga…

Geti nuk do ta përmbajë vetën, Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem

Ajo vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që bën në rrjete sociale. Fjala…

Marina dhe Geti lajmërohen nga pushimet, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një çift tejet i përfolur në publik. Ata janë martuar…