Geti, Majk dhe Ermali bëjnë veprimin e njëjtë – treshja duket se kanë një super befasi

Duket se kjo verë do të sjellë një super hit. Para pak ditësh Ermal Fejzullahu zbuloi…

Geti po planifikon një befasi të madhe për fansat e tij

Reperi i popullarizuar shqiptar, Ghetto Geasy, duket se ka nisur punën për një projekt të ri…

Majk jep lajmin e madh për fansat

Majk paralajmëron këngën e re nga studio muzikore. Reperi i njohur shqiptar i skenës muzikore, Majk,…