Ledjana merr vendimin e papritur për “Për’puthen”

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën.…

https://orainfo.net/337985-2/

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën.…

Rikthehet Melisa, ka një mesazh

Pak ditë më parë, Melisa Lleshi, mori vendimin e papritur dhe mbylli profilin e saj në…