Afër 500 ankesa për policët vetëm gjatë këtij viti

Rreth 500 ankesa për policët vetëm gjatë këtij viti. Inspektorati i Policisë së Kosovë që nga…

Prangoset një polic, dyshohet se keqtrajtoi një qytetar që s’respektoi masat anti-COVID

Prangoset një polic, dyshohet se keqtrajtoi një qytetar që s’respektoi masat anti-COVID. Inspektorati Policor i Kosovës…

Policia i hodh sprej në sy vajzës pasi nuk ia vendosi qenit maskën, kjo është gjendja e saj

Gjendja shëndetësore e vajzës që iu hodh sprej pse nuk ia vendosi qenit maskën Pjesëtarë të…

Një polic ndalohet, dyshohet për bixhoz dhe mashtrim

Ndalohet një zyrtar policor në Gjilan për bixhoz të paligjshëm dhe mashtrim. Është ndaluar një zyrtar…

Familjarët që panë gjithçka jepin detaje: Si e vrau polici në Prizren vajzën e tij e më pas edhe veten

Flasin familjarët që panë gjithçka: Si e vrau polici në Prizren vajzën e tij e më…

Nuk respektuan masat anti-Covid, suspendohen tre policë në Pejë

Janë suspenduar tre policë në Pejë. Inspektorati Policor i Kosovës ka suspenduar dy policë praktikantë në…

Përgjaku 19 vjeçarin në Mitrovicë vetëm se shkeli “orën policore”, suspendohet polici

Suspendohet polici që përgjaku 19 vjeçarin në Mitrovicë vetëm se shkeli “orën policore”. Një 19 vjeçar…

Përleshja fizike e qytetavëve me policinë, vjen reagimi nga kryeministri Hoti

Hoti reagon një ditë pas sulmit ndaj pjesëtarëve të policisë në Fushë Kosovë: Integriteti fizik i…

Skandal: Lopët e sëmura kontrabandoheshin nga Serbia, përfundonin në fabrikat e mishit të këtyre qyteteve të Kosovës

E tmerrshme: Lopët e sëmura kontrabandoheshin nga Serbia, përfundonin në fabrikat e mishit të këtyre qyteteve…

Zbulohen detaje të grupit të organizuar kriminal të rastit Karaçeva

Dosja e Prokurorisë për Karaçevën zbulon detaje të grupit të organizuar kriminal. Dosjen e Prokurorisë së…

Nisin hetime ndaj policëve që mbrëmë rrahën një person në sheshin e Prishtinës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë kur tre policë e kanë arrestuar një…

Suspendohen gjashtë zyrtarë policorë, kjo është arsyeja

Suspendohen gjashtë zyrtarë policorë, dështuan në reagim. Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se janë suspenduar…