Vajza e Lorik Canës mbush 1 vjeçe, pamjet nga festa e ditëlindjes

Një vit më parë, ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij nga…

Lorik Cana me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja. Ismet Peja ka ndërruar jetë në…

Kështu i përgjigjet gruaja Lorikut që ia kërkoi fëmijën e tretë

Loriku ia kërkon fëmijën e tretë, ja si i përgjigjet gruaja. Lorik Cana ka shprehur dëshirën…

Lorik Cana feston 37- vjetorin e lindjes, Rama urim special: Jo e largët dita kur do të udhëheqë Shqipërinë a Kosovën

Kryeministri Edi Rama ka uruar për ditëlindje Lorik Canën, ish- kapitenin e kombëtares shqiptare i cili…

Gruaja suprizon Lorik Canën, i bën urimin e veçantë për ditëlindje

Lorik Cana mer urim të veçantë nga gruaja me rastin e ditëlindjes. Ikona e Kombëtares Kuq…

Lorik Cana gati të bëhet baba për herë të tretë, ja kushti që i ka vënë bashkëshortes

Është gati për fëmijë të tretë, por Lorik Cana i vendos një kusht Lorik Cana është…