“Nëse Saimiri pranon të kthehet Enxhëll do largohem”, konkurrentja e “Love Story” bën deklaratën e fortë

Gjatë puntatës së fundit të “Love Story”, Enxhëll i surprizoi të gjithë me një video-mesazh, ku…

E përlotur, Enxhëll i kërkon Saimirit të rikthehet në garë: “Jam penduar, lashë emocionet të më dominonin”

Në “Love Story” Saimiri ka marrë një video mesazh nga Enxhëll, e cila u largua vet…

U eleminua nga emisioni, Ariana zbulon arsyen pse Saimiri e largoi nga “Love Story”

Dy javë më parë Saimiri eleminoi Arianën nga “Love Story” dhe u shpreh se mes tyre…

“Hyra si një vajzë e thjeshtë”, Enxhëll tregon arsyen pse u largua papritur nga Love Story

Mbrëmjen e të hënës, Enxhëll deklaroi se do të largohej nga “Love Story”. Vendimi i saj…

“Kishte shumë presion nga i ati”, konkurrentja flet për largimin e Enxhëll nga ‘Love Story’

Gjatë një interviste për programin “Daily Love Story”, Suela, një nga konkurrentet ka folur për largimin…

“Vajzat po vetëofrohen si në harem”, deklarata e Robertit, i kthehet Alketa: “Ky është gabim fatal”

Gjatë puntatës së fundit në “Love Story” vajzat gatuan nga një pjatë speciale për Saimirin, i…

“Sa afrohem të të puth më kthen veshin”, konkurrentja ia thotë troç Saimirit: “Me mua s’ke shanse”

Gjatë puntatës së fundit në “Love Story” vajzat gatuan nga një pjatë speciale për Saimirin, i…

Pas takimit romantik me Saimirin, Enxhëll vendos të largohet nga emisioni: “Nuk e përballoj dot…”

Në puntatën e fundit të “Love Story” është transmetuar takimi mes Saimirit dhe Enxhëllit. Dyshja shkuan…

“Në mëngjes bëj trahana”, Einxhëll nga ‘Love Story’ bën deklaratën: “Jam nusja ideale”

Gjatë një intervistë për programin “Daily Love Story”, Einxhëll ka rrëfyer se si e përfytyron ajo…

Konkurrentja u përpoq t’i hynte fshehurazi në dhomën e zhveshjes, Saimiri bën të papriturën

Gjatë puntatës së fundit të “Love Story” u transmetua takimi mes Saimirit dhe Genardës. Dyshja konsumuan…