Luana Vjollca uron “9 Marsin” me këto poza provokuese

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur…

E tepron Luana, shfaqet duke darkuar pa të brendshme!

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur…

Luana Vjollca ‘pushton’ Dubain, shfaqet nga perspektiva e zogut!

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet luksoze në Dubai. Ajo së…

Krisen marrëdhëniet mes Luanës e Arbanës, “kapen” për emision

Thumba mes Luanës e Arbanës. Pak ditë më parë Luana Vjollca mbylli me sukses sezonin e…

“Më ka terrorizuar, kam frikë”, zbardhen mesazhet shokuese që i dërgonte 29 vjeçari Luana Vjollcës

Disa ditë më parë u zbulua se Luana Vjollca kishte denoncuar një fans që e përndiqte…

29 vjeçari përndjek dhe i shkon në shtëpi Luanës: “Kush bashkëpunon me l*viret Vjollca do ketë masakër”

Ajdin Morina është një 29 vjeçar nga Gjakova e Kosovës që është arrestuar pasi akuzohet se…

Humbi 10 kilogram brenda viti dhe po vazhdon ende, çka po ndodh me shëndetin e Luanës?

Luana tregon se si humbi 10 kilogramë brenda vitit në mënyrë jo të shëndetshme. Luana Vjollca…

Nuk do t’ju besoni syve, kaq para ka paguar Luana vetëm për një veshje

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur…

Duket shumë ndryshe, Luana Vjollca bën ndryshimin e papritur në pamje

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive me…

Luana Vjollca sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë, shikoni reagimin e saj

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur…

Luana shkelqeu në fustan të kuq, por a e dini sa ka kushtuar ai?

Luana Vjollca është padyshim një prej personazheve më të përfolura të publikut shqiptar Krahas profesioneve të…

Luana Vjollca e fut Franceska Jaçe ne vaske bene nje super video HOT, reagon Avokati Kastriot Frasheri !

Luana Vjollca e fut Franceska Jaçe ne vaske bene nje super video HOT, reagon Avokati Kastriot…