Basha: Shqiptarët kërkojnë zgjidhje sot, jo nesër

Kreu i Partisë Demokratike, Luzlim Basha, i shoqëruar nga Oerd Bylykbashi, ka zhvilluar këtë mesditë takimin…

Takimi me Metën, Basha: Shqiptarët duan zgjedhje sot, për ne është e rëndësishme që procesi të jetë i lirë dhe i ndershëm

Kreu i Partisë Demokratike, Luzlim Basha, i shoqëruar nga Oerd Bylykbashi, ka zhvilluar këtë mesditë takimin…

Pamje nga takimi/ Basha mbërrin në Presidencë për datën e zgjedhjeve, ja si përshëndetet me Metën

Kreu i Partisë Demokratike, Luzlim Basha, i shoqëruar nga Oerd Bylykbashi, ka mbërritur këtë mesditë në…

“Njësia territoriale e Kosovës, e padiskutueshme”- Basha takohet me Haradinajn, ja për çfarë diskutuan

Kreu I partisë Demokratike, Luzlim Basha është takuar ditën e sotme edhe me kreun e AAK-së,…

Basha denoncon kontratën e re: Shfaqjeve të Edi Ramës ju ka dalë boja

Kryetari i Partisë Demokratike, Luzlim Basha takoi tregtarët bizneseve në Njësinë nr 8 në Tiranë. Situata…