Home / Tag Archives: marredhenie

Tag Archives: marredhenie

Seven Saraqi e pranon: Kam pasur marrëdhënie seksuale me këngëtare shqiptare

Këngëtari i njohur Seven Saraqi ka qenë i ftuar këtë javë në intervistën më të shkurtër të emisionit “Prive”. Në 60 sekonda ai i është përgjigjur disa pyetjeve interesante dhe mjaft provokuese. Tregoi se gabimet më të mëdha që ka bërë kanë qenë vonesat në shkollë, por ka pasur probleme edhe me policinë. Tutje ai tregoi se vazhdon të jetë beqar, ndërsa nuk ka pasur probleme me kolegë, ndonëse ka pasur raste që ua ka bërë ‘block’ në rrjetet sociale. E kur jemi te koleget, ai tha që ka pasur raste që ka flirtuar me ndonjë prej tyre, por më shumë kanë qenë koleget që kanë flirtuar me të. Në pyetjen më provokuese të intervistës: nëse ka kryer ndonjëherë marrëdhënie seksuale me ndonjë këngëtare shqiptare? Ai pranoi se ka ndodhur një gjë e tillë. Treshen e ëndrrave, ai ceku këngëtare Rihanna dhe Nicky Minaj. The post Seven Saraqi e pranon: Kam pasur marrëdhënie seksuale me këngëtare shqiptare appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Aktorja zhvishet nudo për të kryer marrëdhënie me robotin

Aktorja Suki Waterhouse nuk i ka lënë asgjë imagjinatës në rolin e saj të ri për filmin “James Franco’s Future World” 26-vjecarja është shfaqur totalisht e zhveshur për Ash, një robot që shërben si udhëheqës si Luftës së Francës dhe si vrasës dhe skllav i seksit. Pas kësaj përfundoi në skena të nxehta me aktoren Lein, të luajtur nga Margarita Levieva. Skenat erotike me puthje dhe zhveshje janë bërë publike në mediat e huaja, por ende nuk dihet kur do të jetë filmi në kinema.

Read More »

VIDEO+18: Çifti nuk përmbahet, bën seks në tren

Një çift është filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në tren. Në pamjet shihet se gruaja është ulur në fillim në prehrin e partnerit të saj e më pas kanë filluar të kryejnë aktin seksual. Shumë prej udhëtarëve janë tmerruar nga pamjet shokuese pasi në tren ka pasur edhe fëmijë. Skena teksa ata kryenin aktin seksual është filmuar nga pasagjerët. Ngjarja ndodhi në linjën hekurudhore në Mançester. (TemA)

Read More »

FOTOT: Gardiania bie në “dashuri” me të burgosurin e dhunshëm, zbulohen mesazhet erotike

Një punonjëse policie 25-vjeçare në Britani është dënuar me 16 javë burg, pasi u zbulua se kishte nisur një marrëdhënie me të të burgosur të dhunshëm. Shauna Cleary, 25 vjeç, filloi një marrëdhënie me të burgosurin e dhunshëm Kurt Jarman, ndërsa punonte në burgun e meshkujve HM Prison Parc, në Uells. Gjatë hetimeve u provua se ajo shkëmbente mesazhe me të burgosuri Jarman. Ky i fundit është dënuar me 10 vjet burg, pasi rrahur për tre orë në mënyrë barbare një 77-vjeçar në shtëpinë e tij, pasi kishte shkuar ta grabiste.(TemA)

Read More »

VIDEO/ Sot janë armike por dikur këto dy aktore turke e thërrisnin njëra-tjetrën ‘shpirt’

Paris Hilton: Ishte si një përdhunim, doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit

Yaprak Dökümü një serial turk i viti 2005 ishte filmi i cili bashkoi në një kast dy aktoret e mëdha Fahriye Evcen dhe Neslihan Atagül. Pavarësisht se vitet kanë kaluar ky film është rikthyer përsëri në vëmendje të mediave për shkak të marrëdhënies që aktoret kanë me njëra tjetra. Sipas artikujve në këtë film Neslihan dhe Fahriye duket sikur kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra tjetrën. Por me kalimin e viteve gjerat kanë ndryshuar. Shkak është bërë filmi Kara Sevda dhe afrimiteti i Burak Özçivit me Neslihan. Kjo gjë s’i ka pëlqyer aspak aktores simpatike Fahriye e cila ka hapur një luftë ‘të heshtur me aktoren’ Sjellim ndërmend që kësaj ‘lufte’ intv i ka dedikuar dhe një artikull. Për më shumë ndiqni videon dhe gjykojeni vet. neslihan from Intv.al on Vimeo.

Read More »