Home / Tag Archives: marredhenie

Tag Archives: marredhenie

16-vjeçarja u detyrua të kryente marrëdhënie seksuale me 100 meshkuj

Një vajzë e re ka kryer marrëdhënie seksuale me 100 meshkuj deri në moshën 16-vjecare, tha një anëtar jurie në një gjyq për abuzimin seksual të fëmijëve. Vajza, e cila nuk mund të emërohet për arsye ligjore, thotë se abuzimi që ajo vuajti midis 1998 dhe 2001 filloi kur ajo ishte vetëm 13 vjeç.Nabeel Kurshid Ajo dha një intervistë për të dëshmuar në gjyqin e tetë burrave aziatike të akuzuar për abuzimin e pesë vajzave gjatë viteve 1998-2003.Iqlak Yousaf Ata i jepnin numrin e saj burrave, të cilët e kërkonin dhe e takonin vetëm për të fjetur me të.Amjal Rafiq “Sinqerisht, mund të them se deri në moshën 16 vjeçare kam fjetur me 100 meshkuj aziatikë, disa prej të cilëve nuk i kam parë më kurrë. Ata që vijnë e të përdorin vetëm një herë janë të vështirë për tu mbajtur mend. Sapo fillon ti njohësh, numri yt kalon tek dikush tjetër. Në atë kohë nuk e dija se çfarë po kaloja se isha vetëm 13 vjeçe, por tani e di”, tha ajo.Mohammed Imran Ali Akhtar Meshkujt që u dënuan janë Tanweer Ali ..

Read More »

“Çmendet” gruaja, kryen marrëdhënie seksuale në ballkon me të miturin

Një 59-vjeçare akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 14-vjeçar në San Antonio të Ibizas. Ngjarja ka ndodhur gjatë kohës kur ata ishin me pushime në një apartament buzë detit.Ka qenë gjyshja e të miturit ajo që ka parë skenën dhe ka vendosur që ta kallëzojë 59-vjeçaren.Sipas dëshmisë së gjyshes, Gail Dickinson ishte e njohura e tyre dhe ndodhej së bashku në të njëjtin apartament me ta me pushime.Gjyshja kishte dërguar nipin për të fjetur gjumë, por vetëm pak kohë më pas e kishte parë në ballkon teksa po abuzohej nga zonja Dickinson.Ajo është shprehur:Ishte një situatë e tmerrshme. Nuk mund ta besoja këtë. U trondita shumë nga ajo që pashë”Djali dha dëshminë e tij nëpërmjet një video, duke thënë se ai kishte qenë jashtë në mbrëmje për të pirë diçka me nënën e tij dhe Dickinson.Dhe kur u kthyen në banese Dickinson kishte filluar ta prekte atë dhe më pas e nxorri në ballkon.Nga ana tjetër 59-vjeçarja ka mohuar akuzat ndaj saj, se ajo ka kryer marrëdhënie seksuale..

Read More »

U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me të

Adrola Dushi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net.Ajo ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, si dhe foli edhe për ish-bashkëshortin.Në këtë rast, Adrola e cila është ndarë tash e sa vite me të, tregon se çfarë raporti ka me Edisin.Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjen e Adrola Dushit

Read More »

Kosova dhe Maqedonia po tregojnë marrëdhënie të mira fqinjësore

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikola Dimitrov.Kryeministri Haradinaj tha se Kosova dhe Maqedonia kanë marrëdhënie të mira bilaterale, si në aspektin ekonomik poashtu edhe në atë politik dhe ky është një shembull i mirë.Kryeministri Haradinaj ka përshëndetur progresin në raportet mes shtetit të Maqedonisë dhe atij të Greqisë dhe ka vlerësuar se kjo do të ndikojë në një klimë më të mirë të bashkëpunimit mes vendeve të rajonit.“Marrëveshja për emrin është një lajm i mirë për rajonin. E përgëzojmë Maqedoninë për këtë të arritur, që e promovon një frymë të re të bashkëpunimit ndërfqinjësor. Ne kemi nevojë për mbështetjen e Maqedonisë nëpër proceset integruese të Kosovës dhe anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare, siç do të ofrojmë mbështetjen tonë për proceset ndërkombëtare të shtetit fqinjë”, ka thënë Kryeministri Haradinaj.Gjatë këtij takimi, u bisedua rreth rëndësisë së zhvillimit ekonomik dh..

Read More »