Silvio Berlusconi u shtrua në spital pas infektimit me COVID-19, mjeku personal tregon gjendjen e ish-kryeministrit italian

Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi, 84 vjeç, u shtrua në një spital të Milanos mbrëmjen e së…

Silvio Berlusconi u shtua në spital pas infektimit me COVID-19, mjeku personal tregon gjendjen e ish-kryeministrit italian

Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi, 84 vjeç, u shtrua në një spital të Milanos mbrëmjen e së…

Pozitivë partnerja dhe dy fëmijët, Silvio Berlusconi infektohet me COVID-19 pas pushimeve me familjen

Ditën e djeshme mediat italiane raportuan se Silvio Berlusconi është infektuar me koronavirus. Ish-kryeministri italian është…

Silvio Berlusconi me të dashurën e tij 53 vjet më të re

E përjavshmja ‘Chi’ ka botuar ekskluzivisht në numrin e sotëm imazhet e Silvio Berlusconit dhe të…