Martohen Melisa dhe Andi?

Melisa u martua me Andin? Zbulohet e vërteta. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, vazhdojnë…

Martohen Melisa me Andin?- Kjo foto ngreh dyshimet

Publikohet fotografia, kurorëzohet Melisa me Andin? Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Melisa dhe Andi,…