Miriam Cani përkujton nënën e vdekur me këto fjalë prekëse

I vdiq nëna para 12 viteve, Miriam Cani kujton atë përmes këtij imazhi. Këngëtarja ka ndarë…

Miriamin nuk e keni parë asnjëherë me veshje sportive, po duket shumë bukur

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një…

Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

Miriam Cani, Xhensila Myrtezaj dhe Arilena Ara janë këngëtaret nga Shqipëria shumë të dashura për publikun.…

Albani dhe Miriami sjellin imazhin më të ëmbël familjar për festa

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një çift tejet i dashur për publikun shqiptar. Ata përveç…

Miriami dhe vajza të veshura njësojë, po duken si dy ‘kukulla’

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një…

Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një…

Më të dashuruar se kurrë, Miriami dhe Albani shfaqen të përqafuar në postimin e fundit

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një çift tejet i dashur për publikun shqiptar. Ata përveç…