Zgjedhjet në LSI, Monika Kryemadhi konfirmohet në mandatin e dytë si kryetare

Një ditë pas zhvillimit të zgjedhjeve në Lëvizjen Socialiste për Integrim, Komisioni Zgjedhor i partisë ka…

Ambasadori i Britanisë së Madhe takohet me Kryemadhin, ja çfarë diskutuan

Me nisjen e sesionit të ri Parlamentar, pritet të nisë edhe puna në Këshillin Politik për…

“Monika me lopata” Rama: Marrëveshje me Greqinë?! Poshtërisht qesharak! Detin e shiti Berisha, Basha dhe Meta

Kryeministri Edi Rama është ndalur sërish tek çështja e detit, që ka shkaktuar reagime të ashpra…