Profesori i Harvardit habit me deklaratën: Alienët na vizituan në vitin 2017, të tjerë pritet të vijnë…

Një profesor i Harvardit, Avi Loeb pretendon se alienët kanë vizituar Tokën në vitin 2017 dhe…

Seks, drogë e prostituta kolumbiane/ Si i joshin kazinotë milioneret të harxhojnë lekët

Prestigjozja amerikane “New York Post” i ka kushtuar një artikull të fshehtave që kazinotë përdorin për…

​Pamje të tmerrshme të rrëmbimit: Kap vajzën sapo zbret nga autobusi

Një video e transmetuar nga media botërore tregon momentin kur një burrë rrëmben një vajzë 9-vjeëare…

Putini nominohet për Çmimin Nobel për Paqe

Presidenti rus, Vladimir Putin, është nominuar për Çmimin Nobel për Paqe, ka njoftuar zëdhënësi i tij…

Shenjat që shfaqen 24 orë para vdekjes

‘Asgjë në jetë nuk është e nevojshme, përveçse të vdes’, është një proverb i vjetër që…

Zbulohet miniera ku mund të jetë shfaqur koronavirusi tetë vjet më parë

Koronavirusi u shfaq për herë të parë në mesin e punëtorëve që pastronin feçe nga një…