Scholes i lumtur që Sanches nuk do të kthehet më te United: Ishte për faqe të zezë

Scholes, i lumtur me shitjen e Sanchez: Ishte për faqe të zezë. Legjenda e Manchester Unitedit,…

Manchester Unitedi kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Evropës

Unitedi eliminon LASK-un dhe kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Evropës. Manchester Unitedi e ka siguruar…

formacioni befasues i Manchester United kundër Lask

Unitedi luan me ekip të dytë ndeshjen kthyese ndaj Lask, formacionet zyrtare. Manchester Unitedi dhe Lasku…

Detaje nga oferta e Manchester Unitedit për Sanchon: I trefishohet paga

Zbulohen detaje nga oferta e Unitedit për Sanchon, i trefishohet paga. Gazeta britanike ka zbuluar detaje…

Man Utd ka këtë ofertë për Sanchez, Interit i mbetet të vendosë

Manchester United e ul çmimin e Sanchezit. Manchester United nuk i ul pretendimet financiare për kartonin…

Këto janë dy skuadrat e vetme të interesuara për Pogban

E ardhmja e Paul Pogbas po vazhdon të jetë tejet e diskutuar në botën e futbollit.…

Manchester United e do Sanchon, përgatit 80 milionë funte për të

Manchester United përgatit 80 milionë funte për Sanchon. Ole Gunnar Solskjaer dëshiron që anglezi të jetë…

Manchester United – Sanchon, lajmi i fundit nga Gjermania

Manchester United ka marrw njw lajm tw keq nga Gjermania. Borussia Dortmundi ka refuzuar 98 milion…

Manchester Unitedi në bisedime me Bayernin për këtë super-lojtar

Manchester United është në bisedime me Bayernin për lojtarin e njohur. Djajtë e Kuq e shohin…

Manchester Unitedi ia ka ‘vënë syrin’ yllit të Cityt i cili ka shënuar 600 gola

Skuadra e Manchester Unitedit e do të riun e Cityt që i ka shënuar 600 gola.…

Pasi shkaktoi penalltinë, Pogba ka diçka për të thënë

Pogba u kërkoi falje bashkëlojtarëve pas penalltisë së shkaktuar. Kapiteni i Manchester Unitedit, Harry Maguire, ka…

Manchester United – West Ham, shënohet një super-gol

Manchester United e barazon rezultatin kundër West Ham, shënon talenti premtues. Manchester United e ka barazuar…