Aksident dramatik/ Vdesin dy vajza, “Opeli”përplaset me “Audin” e shqiptarëve (FOTOT)

Dy vajza të moshës 20 dhe 21 vjeç, Claudia Marioli dhe Giulia Vangelisti humbën jetën në…