Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

Reagon Tea Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu…

Pasi Bearti e konfirmoi ndarjen, vjen reagimi i papritur nga Tea

Tea dhe Bearti tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ditë më parë Tea dhe…