Juventus në panik, lëndohet ylli i madh

Ylli i Juventusit pëson lëndim. Shqetësimi i parë arrin për Massimiliano Allegri. Gjatë seancës së fundit…

Dridhët Juventus, Dybala dëmtohet në fazën përgatitore

Paulo Dybala nuk e ka nisur mirë para-sezonin me Juventusin, pasi ka pësuar një dëmtim muskulor.…

Barcelona- Juventus, po e bëjnë shkëmbimin e madh

Barcelona ia ofron Juventusit Griezmannin në shkëmbim të Dybalas. Ndonëse u transferua me bujë në “Camp…

Juventus bën gati ofertën e majme për yllin e madh

10 milionë euro në sezon, Juventus ka gati ofertën për yllin. Pas pak ditësh do të…

Milani “hakmerret” ndaj Interit, po ja merr kwtw futbollist!

Për ditë me radhë në të gjitha gazetat sportive përmendet situata kontraktuale e Franck Kessie. Milani,…

Lamtumirë Juventus! Dybala nga edicioni i ri do ta veshë këtë fanellë

Pas pushtimit të kampionatit spanjoll, Atletico Madrid është i gatshëm të bëjë hapa përpara edhe në…

Juventus merr vendim përfundimtar për Dybalan

Juventus përgatit ofertë për ta mbajtur Dybalan. Juventus nuk konsideron ta humbas sulmuesin Paulo Dybala dhe…

Icardi po transferohet te skuadra e madhe italiane

Icardi pranë transferimit tek Juve. Sulmuesi i PSG mund të ishte ndihma e nevojshe për Juventusin…

Ronaldo then rekord historik të Juventusi

100 gola me Juventusin dhe rekord historik për CR7 CR7 ka arritur shifrën e 100 golave…

Kjo nuk pritej, Juventusi ofron Dybalan për Icardin

Juventusi ofron Dybalan për Icardin. Paulo Dybala thuhet se ka vendosur të largohet nga Juventusi në…

Lamtumirë Juventus, Dybala gjen ekipin e ri

Dybala largohet nga Juventus mirëpo nuk lë Serie A-në. Paulo Dybala këtë verë do të largohet…

Atalanta ia shuan shpresat Juvenbtusit për titull

Atalanta mposht Juventusin dhe pozicionohet më mirë në garën për top-katërshe. Atalanta ka regjistruar fitore të…