Lamtumirë Dybala, Juventus gjen zëvendësuesin

Juventus: Largohet Dybala, vjen Aguero. Fatet e Sergio Agueros dhe Paulo Dybalas mund të lidhen pasi…

Dy super skuadrat në garë për Dybalan

Dy skuadra angleze në garë për Dybalan. Situata delikate kontraktuale e Paulo Dybalas me Juventusin dhe…