Çelaj i reagon PDK-së: Askush s’mund ta ndalë fjalën e lirë

Çelaj i reagon PDK-së. Anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, Lirak Çelaj i ka reaguar partisë…

Pas Adelina Graincës, Abrashi iu bon thirrje të gjithë deputetëve që t’i bashkohen VV-së

Abrashi i VV’së bën thirrje publike që të gjithë deputetët t’i bashkohen VV’së njëjtë si Adelina…

Deputeti i VV-së “godet” Adelina Graincën, pasi la PDK-në për partinë e tij

Uka thotë se nuk do ta bënte kurrë një gjë të tillë. Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje,…

PDK-ja nesër mban konferencë për media

Çfarë do të prezantoj PDK Partia Demokratike e Kosovës nesër do të mbajë konferencë për media.…

Deputetja Grainca publikon xhaxhain e saj pasi iu përmend që ai i mundësoi kalimin nga PDK në VV

U përmend si personi që mundësoi kalimin nga PDK në VV Pas kalimit nga Partia Demokratike…

Haliti kujton momentin kur Kurti e kishte gjuajtur me vezë

Ai e ka kritikuar Kurtin. Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka deklaruar se ishte vendim i…

Bytyqi: Kurti e kishte prioritet ta merrte vetë vaksinën, bizneset po shkojnë drejt falimentimit

Zëdhënësi i PDK’së, Avni Bytyqi thotë se sektori privat dhe gastronomia ka pësuar humbje milionëshe. Ai…

Xhavit Haliti e lut Ramën: Vëlla i dashur, hap qendra vaksinimi për kosovarët

Haliti ka kërkuar ndihmë nga Shqipëria. Deputeti i PDK’së, Xhavit Haliti, përmes një shkrimi në llogarinë…

Blerta Deliu-Kodra zbulon biseden me Adelina Graincen, çfarë i tha ajo dy ditë më parë

Adelina Grainca gjatë një dreke pune ka biseduar me Deliun. Adelina Grainca sot përmes një reagimi…

Latifi: Për t’u bërë deputet në PDK duhet të kesh para

PDK-së dje i ka ikur një deputete. Analisti i njohur, Blerim Latifi përmes një postimi ka…

Çelaj: Vjosa Osmani u ngrit duke akuzuar dhe ofenduar PDK-në

Osmani i siguroi votat e mjaftueshme Anëtari i Këshillit drejtues të PDK-së, Lirak Çelaj, ka thënë…

Deliu-Kodra thotë se është takuar para dy ditësh me Adelina Graincën, tregon çka biseduan

Deliu-Kodra thotë se është takuar para dy ditësh me Adelina Graincën, me deputeten që kaloi nga…